Jana Dular - Toplo srce Afrike

Doživeto predavanje, brez stereotipov o življenju in humanitarnem delu v vzhodni Afriki

Jana Dular - Toplo srce Afrike
Jana Dular nam bo pripravila poučno predavanje, popeljala nas bo po Ugandi, Tanzaniji in Malaviju, po njihovih naravnih lepotah in nam predstavila vse projekte, ki jih vodi.

Toplo ste vabljeni na poučno predavanje in med zanimive zgodbe, obogatene s slikami, filmi, glasbo ter afriškimi izdelki, v torek 12. marca 2019 ob 19.30 v Krajevno knjižnico Janeza Trdine Mengeš.

Jana Dular, humanitarna delavka in univ.dipl. pravnica je ustanoviteljica slovenskega humanitarnega društva ELA, že 10-let v vzhodni Afriki vodi humanitarne projekte. Avgusta 2011 je začela s hum.projekti v državi MalaviZ donacijami je izgradila izobraževalni center v malavijski vasici Mazembe, ki ga vsak dan obiskuje 250 otrok (od tega 50 s posebnimi potrebami). Ustanovila je mladinski klub ter delavnice finančne pismenosti za 50 lokalnih žensk.

Vstop prost!

Datum dogodka: torek, 12.3.2019 ob 19:30