Aktualne informacije
Zadnje novice Arhiv novic Obvestila

Aktualne informacije

Knjižnica Domžale in krajevne knjižnice so odprte po obratovalnem času.

NAROČANJE GRADIVA VNAPREJ

Gradivo /do 10 enot/ lahko naročite:
katalog Cobiss+ /Moja knjižnica/
* telefon
Knjižnica Domžale /01 724 12 04/
Krajevna knjižnica Ihan /08 205 01 73/
Krajevna knjižnica Mengeš /01 723 73 74/
Krajevna knjižnica Moravče /0723 13 59/
Krajevna knjižnica Šentvid /01 729 63 20/
Krajevna knjižnica Trzin /0564 42 90/
Po naročilu gradiva je potrebno počakati na potrditev knjižnice, da je gradivo pripravljeno.

KNJIGA NA DOM

Prostovoljci vsem branja željnim bralcem, ki so starejši od 65 let ali invalidi, pripeljejo knjige na dom. /več informacij/

BRALNE POSLASTICE

Za dobro in zanimivo branje vam ponujamo pakete izbranih knjig – BRALNE POSLASTICE. V vsaki vrečki so skrite tri do štiri knjige po izboru knjižničarjev, za katere smo prepričani, da vam bodo popestrile dneve in večere. Kaj se skriva v vrečki, vam namignemo z nalepkami, na katerih lahko prepoznate temo leposlovnih ali strokovnih knjig. Za otroke smo navedli starost in okvirno temo vsebine. Pripravili smo knjige, revije in DVD-je. Vabljeni k izposoji!

E-KNJIGE IN E-GRADIVA

Vabimo vas, da uporabite možnosti dostopa do e-knjig in vseh drugih e-gradiv oz. podatkovnih zbirk, ki jih gradimo za vas:

Obiščite spletno knjižnico BIBLOS ter si izposodite zvočne knjige v aplikaciji AUDIBOOK.

Vabimo vas tudi k ogledu e-prireditev /predavanja, pravljice, delavnice, razstave, srečanja z ustvarjalci .../ na www.knjiznica-domzale.si.

Spremljajte našo spletno stran /www.knjiznica-domzale.si/ in Facebook stran, kjer vas bomo obvestili, če bo prišlo do kakršnihkoli sprememb glede ponujanja storitev.