V sožitju s knjigo
Zadnje novice Arhiv novic

V sožitju s knjigo

zaključna prireditev

V četrtek, 20. aprila 2023, je v Knjižnici Domžale potekala zaključna prireditev bralne značke V sožitju s knjigo. Slednja je plod sodelovanja Knjižnice Domžale in Društva Sožitje Mengeš ter poteka v obliki rednih mesečnih bralnih srečanj. V imenu knjižnice je gradivo za bralna srečanja pripravljala mag. Katarina Peterc.

Tokrat so se člani društva srečali s terapevtskim parom Ireno Koren in psom Ronijem iz društva Ambasadorji nasmeha. Roni je prinesel zvrhano mero kosmatega veselja in nam pokazal vrsto trikom. Za nagrado so mu člani društva Sožitje pripravili posebno torto. Mentorica Vilma Novak (Društvo Sožitje) je bralcem za bralno značko V sožitju s knjigo podelila zaslužene nagrade.

Vsi skupaj se veselimo ponovnega srečanja v septembru, ko se spet srečamo v Knjižnici Domžale, v svetu zgodb, poezije in zanimivih znanstvenih odkritij.

Foto: Katarina Peterc