Brigita Langerholc: Do cilja in naprej

Brigita Langerholc: Do cilja in naprej

zaključna prireditev Športne bralne značke

Knjižnica Domžale, 11. 05. 2023 19:00

V Knjižnici Domžale smo lani ob Evropskem tednu športa, ki poteka vsako leto od 23. do 30. septembra, pričeli s tretjo sezono Športne bralne značke. Branje, telesna aktivnost in pisanje so trije stebri uspešnega boja proti stresu, tesnobi, depresiji in drugim težavam.

Na zaključno prireditev smo letos  povabili Brigito Langerholc, nekdanjo izjemno atletinjo, uspešno olimpijko ter nosilko številnih državnih rekordov. Danes je mentorica mentalnih in dihalnih tehnik, inštruktorica Jose Silva UltraMind ESP metode ter Sophia Leadership coach. Predstavila bo knjigo Do cilja in naprej, v kateri opisuje  osebno zgodbo, ki navdihuje in spreminja življenja, tako kot to počnejo knjige, ki jih preberemo in telesna aktivnost, s katero si naberemo moči za spopadanje z vsakodnevnimi izzivi.

Odkritosrčna sogovornica vas bo zagotovo navdušila.
S knjigo želi bralcem med drugim pokazati, da se v vsakem od nas skriva brezmejna moč za premike vseh vrst.

Zaključna prireditev za vse, ki so zaključili Športno bralno značko. VABLJENI tudi vsi ostali, da se nam pridružite na čarobnem večeru: 11. maja, ob 19. uri, v Knjižnici Domžale.

Vstop prost!

org.: Knjižnica Domžale