Zdrave navade in temeljni postopki oživljanja

Zdrave navade in temeljni postopki oživljanja

delavnica

Knjižnica Domžale, 22. 06. 2022 15:00 - 18:00

V ZD Domžale si v okviru zdravstvene vzgoje in promocije zdravja otrok in mladine že dolgo in močno prizadevajo, da bi mlajši populaciji namenili kakovostne in zanimive vsebine tudi v času počitnic. Otroke in mladino želijo opremiti z znanjem in informacijami, ki pozitivno vplivajo na dojemanje sebe in svojega zdravja. Delavnice, ki jih pripravljajo, spodbujajo skrb za svoje telo in skrb za sočloveka. Pridobljeno znanje otroke spremlja vse življenje in ga z veseljem delijo naprej. Znanje obnavljamo in se učimo vse življenje, tako da so vsebine namenjene tudi celotni širši javnosti.

Vabljeni, da se pridružite zanimivi delavnici ZDRAVE NAVADE in TEMELJNI POSTOPKI OŽIVLJANJA.

Delavnice izvajajo diplomirane medicinske sestre v vzgoji in promociji zdravja.

Vstop prost!

Org.: Zdravstveni dom Domžale – Zdravstvena vzgoja otrok in mladine, Knjižnica Domžale.