Mateja Kegel Kozlevčar: Zapeljana Zala [*Knjižnica Domžale*]

Mateja Kegel Kozlevčar: Zapeljana Zala [*Knjižnica Domžale*]

predstavitev knjige

14. 03. 2016 18:00

Zapeljevanje, varanje, igranje s čustvi, moč medijske pojavnosti … vse opisano boste našli v novi knjigi, ki je v začetku letošnjega leta ugledala luč sveta v založbi Zgodba.NET.

Zapeljana Zala je deveta knjiga avtorice Mateje Kegel Kozlevčar, ki ustvarja kot Mateja A. Kegel in tretja samostojna knjiga v zbirki vročih zgodb.

Knjiga predstavlja zgodbe treh deklet, Zale, ključnega lika v knjigi, Hane in Klare, ki vsaka zase in skupaj sprejemajo odnose in moške, ki vstopajo v njihova življenja. Zali pot nepričakovano prekriža Andraž, moški, ki zna z besedami, predvsem pa pove tisto, kar si ženska pri skoraj 30-ih, v dolgoletni zvezi, želi slišati. Kako daleč ga bo pripeljalo njegovo laskanje? Ali je njena zveza z zaročencem Aljošem res tako trdna kot je mislila in ne bo podlegla lepim besedam in čarom neznanca? Kakšno vlogo imajo pri vsem tem mediji?

Knjiga razkriva razmišljanja in vpogled v čustva žensk in moških, zgodbe pa predstavljajo življenjske situacije v katerih se lahko najde marsikdo.

Na predstavitvi se bomo z avtorico in gosti pogovorili o odnosih, o vplivu medijev na sodobno družbo in o tem, kaj je sprejemljivo in kdaj prestopimo mejo.

gostje:

- Mateja Kegel Kozlevčar, pisateljica in avtorica knjige Zapeljana

- Zala Tjaša Banko, novinarka Sebastjan Horvat, avtor uspešnice Ljubezen ali dandanašnja farsa

- Lidija Bašič Jančar, terapevtka partnerske in družinske terapije ŠRCD

Moderira: