LCHF - low carb healthy fat (prehrana z nizko vsebnostjo ogljikovih hidratov) [*Knjižnica Domžale*]

predavanje

15. 10. 2015 19:00

Prehrana je vedno aktualna tema, ki se ji daje vedno več pomena. V poplavi informacij se išče skrita formula do optimalnega zdravja in lepe postave. Na predavanju bo diplomiran kineziolog Fakultete za šport Aljoša Kuzmanovski  predstavil, kako bi z LCHF načinom prehranjevanja lahko prišli do želenih ciljev. Predstavil bo pomen LCHF, živila, ki se jim izogibamo ter katera uživamo. Govoril bo o tem, kako deluje telo pod takim načinom prehranjevanja, o zmotah, ki se držijo LCHF načina prehranjevanja, malo podrobneje si bomo pogledali maščobe in kako hujšati z njimi. Dotaknil se bo tudi zdravstvenih razlogov, zakaj izbrati tak način prehranjevanja ter povedal še veliko več..

Org.: Športno društvo KinVital v sodelovanju s Knjižnico Domžale

Vstop prost!