Ali je partnerska, individualna in družinska terapija še vedno tabu? [*Knjižnica Domžale*]

pogovor

9. 12. 2015 18:00

Odnosi so nekaj najbolj naravnega. Kjerkoli smo, vstopamo v odnose in se jim ne moremo izogniti. V njih se lahko razvijamo, nam je lepo. Lahko pa se zgodi, da se nam ustavi ravno tam, kjer bi nam moralo biti najlepše: doma, v partnerskem odnosu, z otroki … Takrat je prav, da si poiščemo pomoč, vprašamo za nasvet nekoga, ki ni čustveno vpleten v našo težavo.

Tokrat bo beseda tekla o prednostih terapevtske obravnave v današnjem času, prilagojene hitrejšemu načinu življenja. Vse več ljudi se namreč odloča za vstop v terapevtski odnos, pa naj gre za področje partnerstva, starševstva ali pa le želje po osebnosti rasti in kakovostnejšem življenju v vseh življenjskih obdobjih.

Zakaj je pomembno, da poskrbimo tudi za to plat svojega zdravja in dobrega počutja in kako potekajo terapije bodo razkrile gostje: Lidija Bašič Jančar, Tina Blažič in Renata Baras.

Z gostjami se bo pogovarjala novinarka Mateja Kegel Kozlevčar.

Vstop prost! Vabljeni!

Organizacija: Mateja Kegel Kozlevčar, Knjižnica Domžale