Dan za spremembe
Arhiv novic Izpostavljeno na prvi strani

Dan za spremembe

DAN ZA SPREMEMBE je vseslovenska prostovoljska akcija, ki je letos potekala že 14. leto zapored. Letošnje vodilo je bilo (Za)čutimo dobro, pridružilo pa se mu je kar 316 prostovoljskih dejavnosti v več kot 112 krajih. Sodelovalo je več kot 540 organizacij in več kot 19.000 prostovoljcev po vseh držav. V projekt smo že več let vpeti tudi v Knjižnici Domžale, kjer se je letos odvila tudi medgeneracijska ustvarjalna delavnica z ustvarjalno skupino MASSIMM, v predprostoru knjižnice pa je potekala tudi izmenjevalnica knjig.

Knjižnica Domžale, sicer izredno dejavna članica Slovenske filantropije, se sicer tudi med letom posveča prostovoljcem in prostovoljnim aktivnostim - med drugim organizira GLASNO BRANJE, projekt branja starejšim v domovih za starejše, redno pa pripravlja tudi številne ustvarjalne in literarne dogodke.

Vabljeni k ogledu kratkega izseka!