Želvino bralno popotovanje

Želvino bralno popotovanje je nagradna igra, kjer 12 zbranih žigov prinese nagrado. Žige lahko v Knjižnici Domžale pridobite z različnimi dejavnostmi: z izposojo leposlovne knjige, z izposojo poučne knjige, z izposojo neknjižnega gradiva, z izposojo Zvedavčka ali Čudežnega kovčka, z izposojo knjige, kjer nastopa želva, s samostojno izposojo, z naslovom najljubše knjige, z risbico knjižnice, z obiskom prireditev za otroke (lutkovne predstave, delavnice,...), s prebiranjem pravil lepega vedenja v knjižnici, z ogledom razstave v knjižnici ter pridobitvijo članske izkaznice.

Želvino bralno popotovanje - zgibanka

Zaključek Želvinega bralnega popotovanja 2017/2018

Vabljeni na zaključek Želvinega bralnega popotovanja, ki bo potekal v dvorani Knjižnice Domžale v sredo, 16. maja 2018 ob 17.00 uri.

Otroci si bodo ogledali predstavo Maček Muri išče kroniko, v izvedbi DRUŽINSKEGA GLEDALIŠČA KOLENC.

Sledilo bo žrebanje nagrad naših sponzorjev za vse sodelujoče pri projektu. Teh je bilo letos 64.

Ob vstopu bodo otroci povedali le svoje ime in priimek, vstopnic ne potrebujete.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in se veselimo vašega obiska!