• Indukcijska zanka

Andrej Krasavin
92 min.
Slovenski podnapisi!

Veseli december je pogosto zelo naporen mesec, saj nas med drugim tarejo skrbi, kje in kako praznovati, komu kaj podariti in kje dobiti dovolj denarja za vsa darila.
Osemletni Dima želi svoji mami kupiti novoletno darilo, vendar ugotovi, da v svojem hranilniku nima dovolj denarja. K sreči naleti na donosno poslovno ponudbo. Nič kaj takega, samo za potegavščino gre. Fant ve, da lagati ni lepo, a je za to, da osreči mamo, pripravljen storiti vse.

Cikel ruskega filma pripravljata Mednarodni klub slovanskih rojakov Ruslo in Slovanska knjižnica, v sodelovanju s Knjižnico Domžale.

Ogled FILMA in UVODNEGA GOVORA bo mogoč preko spletne platforme Vimeo.

Če si želite ogledati film, se prijavite na e-mail: prireditve@dom.sik.si in prejeli boste geslo za ogled filma. Ogled filma je mogoč v sredo, 22. decembra 2021, med 17.00 in 22.00.

Datum dogodka: sreda, 22.12.2021 ob 17:00
Zaključek dogodka: 22.12.2021 ob 22:00