NEGOVANJE DEDIŠČINE SKOZI DEVET DESETLETIJ: organizirano delovanje medicinskih sester na Slovenskem

predstavitev knjige

Knjiga prinaša veliko zanimivih dokumentov o začetkih organiziranega delovanja medicinskih sester, zdravstvenih tehnikov in babic na Slovenskem   ter slikovnega gradiva iz vseh obdobij delovanja. Predstavlja posameznice in posameznike, ki so s svojim delom in strokovnostjo največ prispevali in poskrbeli, da je danes zdravstvena nega v Sloveniji na zavidljivi ravni.

org.: Zbornica zdravstvene in babiške nege Slovenije - Zveza strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije, Knjižnica Domžale

Datum dogodka: četrtek, 19.4.2018 ob 19:00
Lokacija dogodka: Knjižnica Domžale