• Indukcijska zanka

Mojca Kerč: Covid-19 in telesna aktivnost pri osebah z demenco

Alzheimer Caffe - pogovori o demenci

Mojca Kerč: Covid-19 in telesna aktivnost pri osebah z demenco

V sodelovanju z Domom upokojencev Domžale potekajo pogovori o demenci, ki nosijo ime Alzheimer caffe. Naši gostje so priznani strokovnjaki s tega področja. Pogovori so namenjeni vsem, ki se na kakršenkoli način srečujejo z boleznijo demence.

O Covidu-19 in telesni aktivnosti pri osebah z demenco se bo z Mojco Kerč, diplomirano fizioterapevtko, pogovarjala Cveta Zalokar.

V skladu z odloki vlade se javnih kulturnih prireditev udeležijo le osebe s potrdilom o negativnem testu, potrdilom o cepljenju ali o prebolelosti covida-19 (načelo PCT). V Skladu s smernicami NIJZ in veljavnimi ukrepi za zajezitev širjenja novega koronavirusa bodo zagotovljeni vsi pogoji za varen obisk.

org.: Dom upokojencev Domžale, Knjižnica Domžale, Društvo Spominčica - podružnica Domžale, Cveta Zalokar

Datum dogodka: torek, 16.11.2021 ob 17:00
Lokacija dogodka: Knjižnica Domžale