Katja Božič: Popoldne z zmajčkom Dudožerjem, prijateljčkom otrok in staršev!

predstavitev knjige in pogovor

Katja Božič: Popoldne z zmajčkom Dudožerjem, prijateljčkom otrok in staršev!

Katja Božič, novinarka revije Zarja Jana, sicer pa mamica dveh kratkohlačnikov, se je spomnila odlične ideje, kako triletnega sina prepričati, da se neboleče in brez morebitnih poznejših čustvenih posledic odpove dudi. Na podlagi svojih izkušenj je napisala terapevtsko pravljico, ki utegne pomagati še marsikakšnemu otročku in njegovim staršem.

Avtorici Katji Božič, ki bo predstavila svojega zmajčka Dudožerja, se bosta pridružili tudi ilustratorka Ksenija Konvalinka in pa specialna pedagoginja Kristina Zupančič, ki bo tudi s strokovnega vidika osvetlila pomen dude, posledice predolge uporabe in pomembnost njenega opuščanja na čim manj stresen način.

Vabljeni tako starši, kot tudi otroci in vsi, ki ljubite prijetna presenečenja!

Dudožerja pa lahko pozdravite in sledite tudi na njegovi spletni strani www.zmajcek-dudozer.com in na družbenem omrežju Facebook www.facebook.com/dudozer.

Se vidimo!

Vstop prost!