Irena Cerar: PRAVLJICE ZA UTRUJENE STARŠE

pripovedovalski večer za odrasle

Irena Cerar: PRAVLJICE ZA UTRUJENE STARŠE

Ste kdaj brali otrokom pravljice? Potem veste, kako so se jim svetile oči, iskrile misli in kako prijetna bližina se ob tem lahko ustvari. Kdaj pa je vam nazadnje kdo povedal pravljico ali dobro zgodbo? Takšno, ki bi odgovorila na kakšno drobno vprašanje, morda vlila poguma in razbremenila zaskrbljene misli?
V drugem avtorskem večeru iz letošnjega cikla je Irena Cerar, pripovedovalka in avtorica serije priljubljenih vodnikov Pravljične poti Slovenije, poiskala ljudske pravljice, ki govorijo o odnosih med starši in otroki.
Tokrat se ji bo pridružila Katarina Juvančič, ki že vrsto let skozi raziskovanje in prenašanje znanja o uspavankah združuje svoji vlogi kantavtorice ter etnologinje. Pravi, da uspavank ne potrebujejo zgolj otroci, ampak tudi njihovi starši oziroma odrasli.

Vstop prost! Vabljeni!

org.: Irena Cerar, Knjižnica Domžale