Franc Bernik in njegova kulturno-socialna vloga v Domžalah v prvi polovici 20. stoletja

odprtje razstave in predstavitev knjige

Že dlje časa je v Domžalah tlela zamisel o ponovnem natisu temeljnih knjig Franca Bernika. Pred dnevi je izšla prva knjiga, ki sega v leto 1923 in je izjemnega pomena za zgodovino mesta Domžale, na vseh področjih življenja in dela med leti 1900 in 1923.

O knjigi in avtorju bodo spregovorili njegov poznavalec mag. Blaž Otrin,vodja projekta Katarina Rus Krušelj in urednica Cveta Zalokar. V imenu občine Domžale nas bo nagovoril podžupan mag. Tomaž Deželak.

Vstop prost! Vabljeni!

Knjige je mogoče naročiti tudi po mailu na naslov blagajna@kd-domzale.si, naročilnica pa je objavljena tudi na spletni strani www.kd-domzale.si/zaloznistvo.

Datum dogodka: ponedeljek, 6.7.2020 ob 19:00
Lokacija dogodka: Knjižnica Domžale