Branka Urbanija: Popotna torba skozi življenje

predavanje z delavnico

Branka Urbanija: Popotna torba skozi življenje

Si lahko predstavljate, da imate čudežno torbico, ki vas lahko reši v vsaki situaciji; v njej je nakupovlni cekar, na dnu pod zadrgo vstavljena vetrovka oziroma pelerinca, vstavljena toaletna torbica, elegantna pismo torbica, lahko jo sestavite v viseči stolček ali gugalnico, nahrbtnik, torbo za dojenčka ali hišnega ljubljenčka, potovalno torbo ali ležalno podlago.

Tako je tudi NLP (neurolingvistično programiranje) torba z orodji, ki vam pomagajo, da greste lahkotneje skozi življenje, lažje komunicirate, presegate omejitve, uresničujete svoje cilje, upravljate s svojimi čustvenimi stanji, ste bolj kreativni, zadovoljni in živite v bolj zdravih odnosih.

V okviru Tedna vseživljenjskega učenja vas vabimo na predavanje z delavnico, ki jo pripravlja NLP trenerka Branka Urbanija - oblikovalka, kulturna antropologinja in NLP trenerka. Prikazala bo nekaj orodij za lahkotnejše bivanje, učinkovitejšo komunikacijo, prebujanje kreativnih procesov, postavitev in doseganje ciljev, preokvirjanje omejujočih prepričanj in še kaj.

Dogodek je odprtega tipa in brezplačen.

Zaradi priprave dogodka prosimo za prijave na e-mail: info@buda-academy.org
ali GSM 031/762-345

Toplo povabljeni.

Bodite sami svoje sreče kovač in se udeležite delavnice.

org.: Akademija za dizajn in antropologijo  http://www.buda-academy.org/, Knjižnica Domžale

Datum dogodka: ponedeljek, 4.6.2018 ob 19:00
Lokacija dogodka: Knjižnica Domžale