AUDIBOOK - izposoja zvočnih knjig na daljavo
Dogodki in prireditve Zadnje novice Arhiv novic

AUDIBOOK - izposoja zvočnih knjig na daljavo

Audibook je mobilna aplikacija, ki omogoča dostop, prenos in predvajanje zvočnih knjig - kjerkoli in kadarkoli.

8. 12. 2020

Članom Knjižnica Domžale ponujamo novost – izposojo zvočnih knjig v slovenskem jeziku na daljavo.

Trenutno je na voljo 122 različnih naslovov. Prisluhnete lahko strokovnim, leposlovnim, otroškim in mladinskim knjigam; med njimi je tudi več naslovov domačega branja. Ponujeni so naslovi slovenskih in tujih avtorjev.

Na eno člansko izkaznico si lahko izposodite do 5 zvočnih knjig. Knjige se izposojajo za 14 dni. Po poteku roka izposoje se knjige samodejno vrnejo v spletno knjižnico. Če knjigo predčasno vrnete ali poteče rok izposoje, lahko izberete nove naslove.

Izposoja zvočnih e-knjig se izvaja v mobilni aplikaciji Audibook, dostopna v trgovini Play (za Android telefone) ali v aplikaciji App Store (za Apple telefone).

Več informacij o zvočnih e-knjigah in ponudbo si oglejte na povezavi audibook.app!

Spremljajte obvestila o trenutni ponudbi.

Postopek izposoje zvočnih e-knjig je enostaven, pogoj za izposojo pa je le urejeno članstvo v knjižnici ter naložena aplikacija Audibook na osebnem mobilnem telefonu.

Predstavitev in navodila za knjižnično izposojo zvočnih knjig Audibook