PREVZEM IN VRAČILO GRADIVA S PAKETNIKI
Zadnje novice Arhiv novic Izpostavljeno na prvi strani

PREVZEM IN VRAČILO GRADIVA S PAKETNIKI

Knjižnične storitve za uporabnike

Ali vam nikakor ne uspe priti do knjižnice v obratovalnem času? Ne morete do nujno potrebnih  knjig ali vam jih ne uspe vrniti pravočasno? Mogoče ne izpolnjujete pogoja PCT?

Sedaj vam krajevne knjižnice - Mengeš, Moravče, Ihan in Šentvid pri Lukovici omogočajo prevzem in vračanje gradiva z uporabo paketnikov tudi izven obratovalnega časa knjižnic.

Storitev je brezplačna, na voljo pa je vsem uporabnikom, ki imajo mobilni telefon, pri čemer ni  nujno, da je to pametni telefon.

Podrobna navodila za uporabo paketnikov v posamezni krajevni knjižnici:

KNJIŽNICA JANEZA TRDINE MENGEŠ

KNJIŽNICA DANETA ZAJCA MORAVČE

KNJIŽNICA IHAN

KNJIŽNICA DR. JAKOBA ZUPANA ŠENTVID PRI LUKOVICI

Za vse dodatne informacije se lahko obrnete na zaposlene v knjižnici. Z veseljem vam bomo pomagali!

E-KNJIŽNICA
Vabimo vas, da uporabite možnosti dostopa do e-knjig in vseh drugih e-gradiv oz. podatkovnih zbirk, ki jih gradimo za vas:

Obiščite spletno knjižnico BIBLOS ter si izposodite zvočne knjige v aplikaciji AUDIBOOK.

Vabimo vas tudi k ogledu e-prireditev /predavanja, pravljice, delavnice, razstave, srečanja z ustvarjalci .../ na www.knjiznica-domzale.si.

Spremljajte našo spletno stran /www.knjiznica-domzale.si/ in Facebook stran, kjer vas bomo obvestili, če bo prišlo do kakršnihkoli sprememb glede ponujanja storitev.