DRAMA BERE ZA RANLJIVE SKUPINE

DRAMA BERE ZA RANLJIVE SKUPINE

Naj nas v teh dneh povezuje in razveseljuje tudi lepa umetniška beseda

Čas, ki nam preprečuje življenje, kot smo ga bili vajeni pred epidemijo koronavirusa, poskušajo ublažiti tudi kulturno-umetniške ustanove po svetu in doma. Tudi v SNG Drama Ljubljana želijo prispevati, da kot posamezniki in družba v teh izrednih časih ne izgubimo veselja in utehe, ki nam jih sicer daje stik z (gledališko) umetnostjo in kulturo.

Še posebej se zavedajo težkih okoliščin, v katerih so se znašli najranljivejši člani naše družbe. Zato so pripravili novo umetniško platformo »Drama bere za ranljive skupine«, s katero upajo, da bodo njihova branja našla pot tudi do njih in jim nudila umetniško uteho.

Igralke in igralci gledališča ustvarjajo v teh dneh doma, kjer pripravljajo zvočne posnetke slovenske in svetovne poezije, pripovedk, zgodb in drugih besedil, ki bi vam jih želeli poslati v poslušanje.

Prisluhnite lepi slovenski besedi.

SEZNAM PRISPEVKOV