DRAMA BERE ZA RANLJIVE SKUPINE

Naj nas v teh dneh povezuje in razveseljuje tudi lepa umetniška beseda

DRAMA BERE ZA RANLJIVE SKUPINE
Čas, ki nam preprečuje življenje, kot smo ga bili vajeni pred epidemijo koronavirusa, poskušajo ublažiti tudi kulturno-umetniške ustanove po svetu in doma. Tudi v SNG Drama Ljubljana želijo prispevati, da kot posamezniki in družba v teh izrednih časih ne izgubimo veselja in utehe, ki nam jih sicer daje stik z (gledališko) umetnostjo in kulturo.

Še posebej se zavedajo težkih okoliščin, v katerih so se znašli najranljivejši člani naše družbe. Zato so pripravili novo umetniško platformo »Drama bere za ranljive skupine«, s katero upajo, da bodo njihova branja našla pot tudi do njih in jim nudila umetniško uteho.

Igralke in igralci gledališča ustvarjajo v teh dneh doma, kjer pripravljajo zvočne posnetke slovenske in svetovne poezije, pripovedk, zgodb in drugih besedil, ki bi vam jih želeli poslati v poslušanje.

Prisluhnite lepi slovenski besedi.

SEZNAM PRISPEVKOV