Koledar dogodkov

Gabriela Babnik in Polona Wallas

Literarna kavarna

Knjižnica Domžale, 13. 03. 2024 19:00

V marcu, mesecu žensk, predstavljamo avtorici Polono Wallas in Gabrielo Babnik, ki v svojih najnovejših romanih – ZAPISANO V TELESU in ZA ANGELE, DA JIM NE BO DOLGČAS – izpostavljata položaj žensk v preteklosti in danes, njihove medsebojne odnose ter pomen lastne sobe in možnost izražanja lastnega glasu.

Z avtoricama se bo o romanih, ki sta izšla lani pri založbi Litera, pogovarjala Martina Merslavič.

Če sodelujete v projektu OKUSIMO BESEDO - bralna značka za odrasle, lahko na prireditvi prejmete nalepko.
Tisti, ki boste poleg branja obiskali vsaj 2 literarna pogovora v organizaciji Knjižnica Domžale, boste prejeli dodatno nagrado. Vabljeni v našo družbo!

/ Gabriela Babnik: Foto: Mankica Kranjec / Polona Wallas: Foto: Urban Štebljaj /