Temelji angleščine v dveh šolskih urah ob mavrični bližnjici

Metoda Dušice Kunaver

Temelji angleščine v dveh šolskih urah ob mavrični bližnjici
Vabljeni na predavanje Temelji angleščine v dveh šolskih urah ob mavričnih bližnjici z Dušico Kunaver. Predavanje bo v torek, 10. aprila 2018 bo 19. uri v Krajevni knjižnici Ihan.

Metoda mavrične bližnjice, ki je inovativna učna metoda predavateljice Dušice Kunaver, bistveno poenostavlja učenje angleščine. Jezik obravnava kot preprost mehanizem, ki deluje v skladu z naravno, matematično logiko. Sedem osnovnih elementov jezika predstavlja na sedmih mavričnih barvah (od rdečega samostalnika do belega glagola.).

Predavanje je namenjeno vsakomur, ne glede na stopnjo predznanja. V dveh šolskih urah slušatelji dobijo pregled čez osnovne temelje angleščine. Nadgradnja znanja je lahka, če so temelji jasni in preprosti.

Vstop prost!

Datum dogodka: torek, 10.4.2018 ob 19:00