Predstavitvena delavnica meditativnega slikanja in otvoritev razstave "Letni časi"

Predava in razstavlja Katarina Vidmar

Vabljeni na predstavitveno delavnico meditativnega slikanja in otvoritev razstave "Letni časi" predavateljice in razstavljavke Katarine Vidmar. Dogodek se bo odvijal 12. septembra ob 18. uri v Krajevni knjižnici Janeza Trdine Mengeš.

Prikazan bo potek meditativnega slikanja, med prikazom boste lahko tudi sami prijeli za čopič. Predstavljen bo program slikarske šole. Potem pa ste vabljeni na sprehod do sosednje stavbe, kjer si boste v prostoru Iskerni cvet, lahko ogledali razstavo slik učenk Šole meditativnega slikanja.

Več podrobnosti o delu Katarine Vidmar najdete na spletnem naslovu www.katarinavidmar.com ali pa na telefonski številki 040 201 501.

Datum dogodka: sreda, 12.9.2018 ob 18:00
Lokacija dogodka: Krajevna knjižnica Janeza Trdine Mengeš