Kreativno slikanje za odrasle [*Krajevna knjižnica Janeza Trdine Mengeš*]

Ustvarjalna delavnica z Majo Maselj

Kreativno slikanje za odrasle [*Krajevna knjižnica Janeza Trdine Mengeš*]
Vabljeni na predstavitveno delavnico Kreativno slikanje za odrasle z Majo Maselj. Delavnica se bo odvijala v četrtek, 18. januarja 2018 ob 19.30 v Krajevni knjižnici Janeza Trdine Mengeš.

Skozi delavnico s prepuščate ustvarjalnemu procesu risanja in slikanja različnih motivov, v katera pa vključite svoj lasten kreativni izraz. Raziskujete in razvijate svoje potenciale hkrati pa je slikanje proces preko katerega se sprosti stres in začutite zadovoljstvo ter sproščenost. Na delavnicah se spoznate z različnimi tehnikami izražanja, likovno teorijo ter umetniškimi smermi. Ustvarjalni smo vsi, le dovoliti si moramo izraziti in biti avtentični.

Maja Maselj  je dipl. oblikovalka vizualnih komunikacij, umetnica, jogistka in plesalka.

Datum dogodka: četrtek, 18.1.2018 ob 19:30
Zaključek dogodka: 18.1.2018 ob 21:00