Kreativno slikanje za otroke

Kreativno slikanje za otroke

Ustvarjalna delavnica z Majo Maselj

Krajevna knjižnica Janeza Trdine Mengeš, 8. 02. 2019 14:00 - 15:30

Vabljeni na delavnico Kreativnega slikanja za otroke, ki bo vsako sredo v februarju ob 17. uri in vsak petek v februarju  ob 14. uri v Krajevni knjižnici Janeza Trdine Mengeš.

Delavnica je namenjena otrokom od 1. razreda OŠ naprej. Med šolskimi počitnicami, delavnic ni.

Prvi obisk je brezplačen. Če se odločite delavnico obiskovati je participacija za material 30 evrov na mesec.

Otroci na delavnici Kreativnega slikanja upodabljajo različne motive, eksperimentirajo z barvami ter se spoznajo z različnimi tehnikami izražanja. Slikanje je proces preko katerega lahko otroci sprostijo vsakdanji stres ter razvijajo in se prepuščajo svojemu načinu izražanja. Odpirajo se domišljiji ter spodbujajo desno možgansko hemisfero. Umetnost pozitivno vpliva na različna področja njihovega življenja.

Delavnico Kreativnega slikanja vodi dipl. Oblikovalka vizualnih komunikacij Maja Maselj.